Комментарии к записи Підсилення стільникового зв’язку на водному транспорті отключены

підсилення стільникового наа водному транспорті

Підсилення сотового зв’язку на водному транспорті є дуже актуальним для власників яхт, катерів, прогулянкових теплоходів, буксирів.

Не має істотного значення, на якому типі судна підсилювати зв’язок, абсолютно все одно, будь то невелика маленька яхта або велике пасажирське судно. В цій статті ми зробимо невеликий огляд застосування систем мобільного зв’язку на водному транспорті.

Посилення на яхтах і прогулянкових та пасажирських судна є дуже перспективним, та направлено на теплоходи і яхти, які працюють під замовлення і здійснюють екскурсії по Дніпру або інших внутрішніх водних шляхах, наприклад на Канівському, Київському водосховищах і т. д. Це може бути корисно судам, які здійснюють рейси, замовні корпоративи з прогулянкою по Дніпру, з висадкою людей на острові для відпочинку. Ваші замовники зможуть вирішувати свої справи по мобільному, а це дуже важливо, якщо це vip клієнти.

підсилення стільникового зв'язку на водному транспорті

Посилення стільникового зв’язку на буксирах, вантажних суднах можна ефективно використовувати з метою координації дій теплоходів (між судами, між судном і диспетчером або власником), виконання графіків перевезень, особливо це потрібно коли теплоходи працюють далеко від берега, на широких ділянках водосховищ, озер, річок або Прибережне морських районах. Може служить додатковим засобом зв’язку для узгодження різних маневрів.

Підсилення мобільного зв’язку на великих пасажирських судах дуже актуально, оскільки судно, яке перевозить багато людей, які купили квитки, має забезпечити максимальний сервіс, а наявність мобільного зв’язку може стати істотною перевагою на ринки пасажирських перевезень.

Ось наприклад, пасажир приїхав з екскурсії по місту на теплохід і вирішив подзвонити додому або друзям і розповісти свої емоції та враження від побаченого, ось тут і знадобиться стільниковий підсилювач. І можливо наступного разу пасажир, який барвисто описав свої враження, наступного разу прийде вже не сам, а з другом якому сподобався розповідь вашого пасажира.

Не дивлячись на те, що поромних переправ в Україні практично немає, підсилювач мобільного зв’язку може забезпечувати пасажирів порома якісним мобільним зв’язком при значному віддаленні від берега, пасажири зможуть спілкуватися і вирішувати свої питання. Теплоходи, які здійснюють морські екскурсії, прогулянки в таких містах, як Одеса, Севастополь, Ялта та ін.

Вся принадність використання підсилювачів мобільного зв’язку на водному транспорті полягає в тому, що це обладнання абсолютно не впливає на роботу навігаційних приладів, якість судновий радіонавігаційної зв’язку, і є абсолютно безпечним для здоров’я людини. Закріплюється підсилювач на м’яких гумових подушках, з метою зниження впливу судновий вібрації, а електроспоживання залежно від встановленої моделі не перевищити споживання 100 ватної лампочки. Його можна встановити в рубці, каюті, коридорі, коморі і при цьому покрити якісним мобільним сигналом житлові каюти, кубрики, проходи, всі можливі технічні приміщення, трюму, клімат-цетралу, машинне відділення, відкриті палуби. Ваш екіпаж, пасажири, клієнти зможуть оцінити якість мобільного зв’язку. Перебуваючи далеко від берега на річці або в морі.